PrestaShop Türkiye E Ticaret Çözüm Ortağı | MEGESOFT


PrestaShop Türkiye çözüm ortağı MEGESOFT, işletmelerinizin daha kolay e ticaret sitelerine sahip olması için çözümler gerçekleştirir. Satmak istediğiniz ürün veya hizmetlerin geniş kitlelere ulaşabilmesi için e ticaret danışmanlığı yapar. Prestashop bir çok dil seçeneği, temaları ve modülleri ile yerel veya küresel hedefleriniz için en iyi yazılımdır. Bu yazılım altyapısıyla geliştirmiş olduğunuz siteler tam anlamıyla size aittir. Az bir bütçe ile büyük bir yapıya sahip olabilirsiniz. E Ticaret çözümleri veya uygun fiyatları sağladığımız diğer hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Prestashop Türkiye Çözüm Ortağı | Megesoft, E-Ticaret mağazanızı, sanal ortamda bulunan sağlam temelli bir yapıyla inşa ederek çalışarak, sürekli gelişen bir alışveriş merkezine ulaştırır. Sistem hakkında paylaşmış olduğumuz yazıları okumanızı tavsiye ederiz.

BİZİ ARAYIN : 0212-422 8370 / 0555-977 0404

Prestashop En İyi E-Ticaret Yazılımıdır. Neden mi?

Prestashop, E-Ticaret Scriptleri arasında sürekli gelişen ve zamanın tasarım, işleyiş algısını en iyi şekilde yakalayan, ücretsiz kaliteli bir yazılımdır. PrestaShop, PHP ve MySQL tabanlı, açık kaynak kodları ile sunulduğundan kullanıcılarına düzenleme ve geliştirme imkanı veren ücretsiz bir e-ticaret yönetim sistemidir.

Dünya üzerinde 2 milyondan fazla indirilen, faal halde 150 bine yakın sitede kullanılan e-ticaret yazılımıdır. Bu kullanım oranlarının Prestashop’u ne kadar çok gelişime sürüklediği aşikardır. Bir çok yazılımı tecrübe eden bir ekip olarak iddia ediyoruz ki Prestashop E-Ticaret Scriptlerinin en iyisidir.

Kurulumu, modülleri, tema, tasarımları, özelleştirmeler, geliştirmeler ve işinize göre ayrı özellikler MEGESOFT destek tarafından gerçekleştirilir. Sistemi kendiniz kurabileceğiniz gibi tamamıyle isteğinize özel kurulum ve geliştirmeyi bizden talep edebilirsiniz. Tema türkçeleştirme, türkçe temalar ve farklı konuları içeren destek taleplerinizde Megesoft’u tercih edebilirsiniz. Türkiye şirketlerini dünyada küresel projelerde geliştirmek istiyoruz.


PRESTASHOP ALTYAPISI KULLANAN SİTELER


Prestashop Modülleri | E Ticaret İçin; Tam uyumlu, Yaratıcı (Kreatif), Mobil, Application

Markanızın kurumsal kimliğine en uygun modern, estetik, esnek tasarımlar Eticaret tasarımlarını Türkiye çözüm ortağı olarak sizlere en iyi halde sunuyoruz. iOS-İphone, Android Mobil uygulama/application çözümlerini sisteminiz üzerinden size sağlamaktayız. Tema, modül, kurulum sorunlarınız ve farklı danışmak istediğiniz Prestashop Çözümleri (xml, destek vb.) bizimle iletişime geçiniz. E Ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, PrestaShop E-Ticaret Örnek Referanslarımızdan Buyingo.com ’u inceleyin!

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

Prestashop Temaları

Prestashop temaları, açık kaynaklı e ticaret yazılımı olan PrestaShop ile default olarak gelen temayı ücretsiz biçimde kullanabilir ve üzerinden geliştirebilirsiniz. Fakat projelerinize yönelik farklı seçenekler arıyorsanız bu geniş imkanlar ile mevcuttur. Türkiye’de tema geliştiricisi bulunmamaktadır.

Megesoft olarak biz, daha çok tema kurulumu ve üzerinden geliştirmelere yönelmiş bir firmayız. Kurulumunuzu yapar, E Ticaret danışmanlığı çerçevesinde hızlı bir biçimde satışa yönelmenize yardımcı oluruz. Tema seçiminde incelemelerimiz ile istekleriniz ve sistem arasında ki bağı kurarız. Uygun fiyatlar belirleyerek vermekte olduğumuz hizmetlerimizde karşılıklı iletişim tam olarak sağlamak isteriz. Uyum sağladığımız şirketlere çok faydalı sonuçları gerçekleştiririz.

PrestaShop Modülleri

PrestaShop Modülleri, E Ticaret sitelerinize en uygun fiyatlar ile özellikler kazandırmanıza yardımcı olur. Yeni gelişmelere yönelik sistem gereksinimleri projelerinize hemen değer olarak katmanızı sağlar. Bir çok geliştiricisi olan Prestashop en iyi özellikleri uygulayabilmeniz de gittikçe rakipsiz hale gelmektedir.

Modüller, yapacağınız işin doğrultusunda bir çok alternatif ile size sunulmaktadır. Megesoft bu alternatifleri sizlerin işine yarayacak şekilde sitelerinize uygular ve eğitimini verir. Eğer daha farklı özel çözümler arıyorsanız sizler için bunu üretir. Prestashop gibi açık kaynaklı yazılımlar bir çok maliyetten bizi kurtarmaktadır. Harcanan bütçenin çok ilerisinde bir sistem sunmaktadır. Prestashop tema ve modülleri ile bir çok alternatif ve iyi sistem sahibi olabilirsiniz.

profesyonel-tasarim

Prestashop Modülleri

Prestashop Modülleri, Türkiye veya Dünya’da mükemmel siteler geliştirmenizi sağlar!

web-pay

PrestaShop Temaları

Prestashop Temaları ile en iyi şekilde çalışan ve hayal ettiğiniz sitelere sahip olursunuz !

Prestashop Destek

Prestashop Destek, sitenin aksamadan en iyi şekilde satışına devam etmesi içindir!

PrestaShop E Ticaret Kurulumu

Kurulumdan itibaren en uygun fiyatlar ile e ticaret projenizin yönetilmesini istemez misiniz ?

Prestashop Türkiye, çözüm ortağı Megesoft, e ticaret alanında hızlı ve emin ilerlemeniz için çalışır. Farklı yatay veya dikey projelerinizde sizlere yol gösterir, uygun fiyatlar ile e ticaret sistemine sahip olmanızı sağlarız.

Mobil Uyumlu, Application (Uygulama), Estetik, Prestashop E-Ticaret Çözümleri  | Çözüm Ortağı-Megesoft

Sanal POS | XML Entegrasyonu | XML Aktarma | PAYU Modülü | Mobil Uygulama
Zamanının gerektirdiklerinin daha ötesinde tasarımlar, temalar ile gelişen teknolojinin önünde koşan bir yönetim sistemi. Ürün girişleri kolay, xml entegrasyonu, toplu ürün yükleme, tüm sanal poslar, payu modülü. iOS, İphone, Android Mobil Application/Uygulama ile kullanıcılarınıza daha kolay ulaşım. Tüm Eticaret aşamaları çok daha az maliyetle mümkün. Projelerinizin kurulum aşamasından başlayarak satışa ve sabit müşteri edinme süreçlerinin her aşamasında destek oluyoruz. Kurumsal tasarımlar, seo ve sosyal medya çalışmalarını yürütüyoruz.

Prestashop Türkiye >

Prestashop Türkiye çözüm ortağı Megesoft ile en iyi sonuçlara ulaşın !

Türkçe Modüller >

Türkçe Modüller ile mağazalarınıza farklı özellikler ekleyebilirsiniz  !

Türkçe Temalar >

Türkçe Temalar, en iyi mağazayı açmanız için size en iyi olanakları sunar !

PrestaShop Destek

Biz, Web Tasarım, Geliştirme, E Ticaret Sistemleri, Hosting, Seo, Sem, Sosyal Medya, Dijital Reklamcılık ve Pazarlama konularında hizmet ve destek veren dijital ajansız. İşimizde sürekli gelişimi takip ederek müşterilerimize hizmet ve destek verebilmek amacındayız. Bilmediğimiz, yeni karşılaştığımız işlerde kendisini geliştiren ve çözüm ortaklarıyla hareket ederek müşterilerinin işinin aksamaması için yoğun uğraşan genç ve dinamik bir şirketiz.

Prestashop destek konularında da yukarıda açıklamaya çalıştığımız anlayışla hareket ederiz. Anlayışımız doğrultusunda açık kaynak kodlu sistemleri destekler onların kurulmasında hizmet vererek daha minimum bütçelerle olanak sağlamaya çalışırız. Web Tasarım ve E Ticaretin tüm aşamalarında bilgili bir ekibe sahibiz. Projelerinizde size destek olup, danışmanlığımız sayesinde kazanmak istiyorsanız bizimle tanışın…

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
Prestashop E Ticaret Sorunları ve Çözümleri

Prestashop Sorunlarının çözümleri için Megesoft’u tercih edebilirsiniz. Projelerinizde aksaklıklar ile sistemi zorladığınız her aşamada karşılaşacaksınız, bu sorunları birlikte aşabiliriz. Uzun zamandır uğraşmış olduğumuz bu yapıda farklı tecrübelere sahip olduk, sizler de bu tecrübemizden faydalanın istiyoruz. Karşılaştığınız sorunların neler olduğunu bize aktararak birlikte çözüm arar, sonuca ulaşabiliriz. Türkiye çözüm ortağı olarak geliştirmek istediğiniz sistemler için çözüm ortağı oluyoruz.

Biz, işletmelerin veya e ticaret projesine başlayacak olanların hayallerine en uygun maliyetleri ve zamanı hesap ederek ulaşmalarını istiyoruz. Bu bilgiye ulaşana kadar E Ticaret ve Prestashop alanında bir çok hata yaptık ve sorun ile karşılaştık fakat dürüstlük ile işimizin üstesinden geldik. Bu sektöre başlamak isteyenlere yardımcı olmak en temel isteğimizdir. Bizimle tanışmak isterseniz, bekliyoruz…

Web Tasarım, E Ticaret, Seo, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık için gerekli çözümlerimiz hakkında fiyat ve bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin! Kullanmak istediğiniz özellikleri temalar ve modüller ile size sağlarız..

Peki Ya MegeSoft?

Şirketimiz Mege Bilişim’in kurucuları, sektörde geçirmiş oldukları 12 yılı aşkın zamanda edindikleri tecrübeyi arkalarına alarak, yeni markası MEGESOFT’u tüm TÜRKİYE’de verdiği kaliteli hizmetiyle bilinir kılmak için 2015 yılında yola koyulmuşlardır. İstanbul 3. Bölge ve Trakya çevresinde internet veya dijital dünya üzerinde gerekli olan birbirine bağlı hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Çorlu’dan bu hizmetlere (web tasarım, eticaret, seo, dijital reklam/pazarlama-sem, sosyal medya) ihtiyaç duyan firmalara, uzman kadro ve iş ortaklarıyla çözüm oluyoruz. E Ticaret yazılımlarının kurulumu, desteği konularında Türkiye’de profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

MEGESOFT Olarak Kısa zamanda çözüm olduğumuz müşterilerimizi inceleyiniz.