PrestaShop Türkçe TEMALARI | En Güzel Siteler ile Online Satış Yapın | MEGESOFT


Prestashop Türkçe Temaları, uygun fiyatlar ile satın alabilir ve Megesoft desteğiyle tam olarak Türkiye uyumlu hale getirebilirsiniz. Online mağazanızdan hızlı ve kolay satış yapabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının %92’si tasarıma olan güvenleri dolayısıyla sitenizden alışveriş yapmaktadır. En güzel temaları kullanarak satışlarınızı arttırın!

Fakat gelişmiş ve etkin bir sistem sahibi olmak istiyorsanız, Megesoft gibi çözüm ortaklarıyla birlikte hareket ederek daha uygun maliyetlerle sektörde bilinen tüm büyük sitelerden daha da gelişmiş bir hale gelebilirsiniz. En önemli fark tüm her şey sizin mülkiyetiniz halindedir ve çalışabileceğiniz, bağımlı kalmadığınız bir çok çözüm ortağına sahipsinizdir. Kötülere kanmayın, ne olduğunu iyi anlayın!

Prestashop Temaları Kurulumunda Ücretli veya Ücretsiz Hizmetlerimiz

Prestashop Temalar, E-Ticaret başlangıcında bir çok kafa karıştırıcı sorun ile karşı karşıya gelirsiniz. Açık kaynak kodlu tüm yazılımlar, başka markalar tarafından kötülenir, kenara itilir. Oysa ki onları geliştirenler de bu yazılımlardır. Prestashop veya diğerlerini yazılarımızda daha geniş kapsamlı anlatacağız. Bu sayfaya gelerek bu kısa açıklamamızı okuyorsanız. Demek istediğimiz şu; Prestashop temelde ücretsiz bir yazılım fakat geliştirmeye açık olduğundan size sunulan temalar ve modüller ücretlidir. Açık kaynak kodlu yazılımı geliştirenler; bu işleri kendi başlarına yapmak isteyenlere imkan yaratmak istemişlerdir. Yani siz yapmak istediğiniz e ticaret sitesi için bir tema satın almadan bile işe başlayabilirsiniz.


PRESTASHOP ALTYAPISI KULLANAN SİTELER


Prestashop Türkçe Temaları | E Ticaret: Tam uyumlu, yaratıcı(kreatif), Mobil, Application

E-Ticaret’e girmek istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Neden Prestashop ile başlamanız gerekiyor öğrenmek istiyorsanız bizi aramalısınız. Uzun yılların tecrübesine sahip MEGESOFT sürecinizde ekibize ek, uzman çözüm ortağınız olacaktır. Dijital Stratejiz Geliştirme; Yeni nesil tasarım ve web geliştirmelerine ek ajans çözümlerini, uzman çalışma arkadaşlarınızla sağlayıp, faydalanın. Temalara ek olarak; Prestashop nedir iyi anlatıyor, modüllerin, kurulumu ile çözümleri üretiyor, iphone, iOs, android mobil uygulama/application yapıyor, eticaret xml entegrasyonunu uygun maliyetler ile sağlayarak, sizlere yardımcı oluyoruz. Destek taleplerinizi ortalama kısa zaman içinde yanıtlıyoruz.

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

Türkçe Prestashop Temaları

Türkçe Prestashop Temaları ile e ticaret mağazanızı hemen açabilirsiniz. Beğenip tercih etmiş olduğunuz temaları sizin için türkçeleştirerek, satışa hazır halde teslim ederiz. Elektronik, mutfak aletleri, mobilya, tesktil mağazaları gibi satış mağazalarınızı en güzel görseller ile yayına almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

PrestaShop Modülleri

Prestashop Modülleri, sitelerinizin daha farklı ve işlevsel olmasını sağlar. E Ticaret, gün geçtikçe daha da büyüyen gelişen bir alandır. Dijital gelişmişlik ile paralel gidebilmek için Prestashop her yenilikte modüller halinde size sunmuş olduğu imkan ile bir çok yazılımdan daha öndedir. N11, xml, gittigidiyor gibi sitelere ürün eklemek için gelişmiş modülleri Megesoft ile çözebilirsiniz.

profesyonel-tasarim

Prestashop Türkçe

Sınırsız bir çok türkçe şablon arasından en güzelini seçerek siteleriniz çok güzel yapın!

web-pay

Presta Destek

Presta Türkçe çözümlerde destek için MEGESOFT ile çözüm ortaklığı yapabilirsiniz!

Prestashop Türkçe Temalar

Prestashop Türkçe Temaları internette yapacağınız satışlar için size bir çok olanak sağlar!

Presta Modül Kurulumu

Modüller web sitesinin daha çok gelişmesini ve bir çok farklı opsiyonu kullanmasını sağlar!

Esnek, estetik ve bir çok kullanışlığı özelliği ile size ait web siteleri! Türkçeleştirme, kurulum ve yönetim için bizimle iletişime geçin!

Mükemmel Bir E-Ticaret Sistemi İçin; Dijital Strateji, Grafik Tasarım, Web & Yazılım Geliştirme, Dijital Pazarlama

Kreatif Tasarımlar | Tam Uyumlu Türkçe | Mobil Application | Her Zaman Size Ait
Prestashop Temaları | Zamanının gerektirdiklerinin daha ötesinde tasarımlar, temalar ile gelişen teknolojinin önünde koşan bir yönetim sistemi. Ürün girişleri kolay, xml entegrasyonu, toplu ürün yükleme, tüm sanal poslar, payu modülü. iOS, İphone, Android Mobil Application/Uygulama ile kullanıcılarınıza daha kolay ulaşım. Tüm Eticaret aşamaları çok daha az maliyetle mümkün. Örnekle; Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, İstanbul Bilişim, Markafoni temalarını mı sitenizde görmek istiyorsunuz, işte bu Prestashop ile oldukça basit. XML entegrasyonu maliyeti en düşük haliyle mümkün, sitenizin mobil uygulaması hemen hazır.

E Ticaret Uzmanı >

E Ticaret siteleri uzman desteğiyle yönetildiğinde başarıya ulaşır!

Instagram >

Instagram’da Ne Pazarlamak İstersiniz? Çok Güzel Bir Mağazanın Sahibi Olacaksınız !

Medya >

Twitter vs.Tüm Sosyal Medya Araçları ile, Sizi Geniş Bir Takipçi Kitlesiyle Buluşturuyoruz !

Megesoft Yeni Nesil Web Ajansı | Dijital Pazarda Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

“Duyarlı Web” seçeneğiyle tablet ve akıllı telefon gibi her cihaza adapte olabilen temalar ile dijital dünyada satışa başlayın. Bir çok dil seçeneğini kullanarak yurt dışında ürünlerinizi satmak için çalışmalarınızı hemen yapın. Modüller sayesinde bir çok yere kolay entegre olun, seo uyumluluk, kullanıcı dostu çözümler ile geniş kitlelere ulaşabilin. Prestashop kullanan siteleri referanslar bölümünden inceleyiniz.

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | E-TİCARET TÜRKÇE TEMALAR

Prestashop Türkçe Temalar | Megesoft, temaları tam türkçeleşmiş haliyle e ticaret sisteminize kurulumunu sağlayan çözüm ortağınızdır. E-Ticaret sisteminizin üzerine Prestashop Application, mobil uygulama kurulumunuda yapar. Aklınızın sınırlarını aşan yaratıcı temalara sahip olmak bizimle mümkün!

Megesoft İle Web Dünyasında Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

Online bir dünyaya Megesoft gibi bir çalışma arkadaşı ile başlamak ister misiniz? Profesyonel kurumsal web tasarımları, e ticaret danışmanlığı, seo ve dijital ajans işlerini bizimle yürütebilirsiniz. 250.000 ‘den fazla e-ticaret sitelerinin çalıştığı yazılım ile başarı öyküleri yazabilirsiniz. Zengin özelliklere sahip temalar, farklılık yaratan modüller ile online mağazanız bir çok rakibinizden daha önde olacak. Yazılım geliştirildikçe daha değerli ve tamamen size ait kalacaktır. Sayfalarınızın her biri sizin için özelleştirilebilir sitelerinizi yapın. Satış, pazarlama, kampanyalarınızı ve diğer promosyonları uygulayarak yüksek performanslar sağlayın.