PrestaShop MODÜLLERİ | Ödeme, XML, Sosyal Medya ve Seo | MEGESOFT


Prestashop Modülleri ile online mağazanız işlevsel, görünümü özelleştirilmiş ve farklı olur. Ödeme, xml entergrasyon, sosyal medya, seo, dijital pazarlama modülleri sayesinde siteniz en üst seviyede olur. Uygun fiyatlı tercihler yaparak çok farklı özellikleri sitelerinize dahil edebiliriz. Geliştirmek istediğiniz seviyeye çok düşük maliyetler ile ulaşabilirsiniz. | Siz sitenizi, biz referansımızı güçlü istiyoruz!

Prestashop Türkçe Modülleri | Megesoft, tam türkçeleşmiş haliyle e ticaret sisteminize kurulumunu sağlayan çözüm ortağınızdır. E-Ticaret sisteminizin üzerine Prestashop Xml, mobil uygulama, facebook, instagram özelliklerinin kurulumunu yapar. İşinize yarar gelişmiş bir siteyi elde etmek istiyorsanız zamanla size sağlarız. Bütçeniz ölçeğinde kademe kademe ilerleyerek çok güzel bir değer elde edersiniz.

Prestashop Modülleri ile E-Ticaret Sistemini Geliştirmek İçin Arayabilirsiniz !

Prestashop Modülleri ile e ticaret sisteminizi çok gelişmiş bir hale getirebilirsiniz. Dijital pazarlamada, bu modüller sayesinde hiç bir zaman gelişimin gerisinde kalmazsınız. XML Entegrasyon modülüyle bir çok alt tedarik firmasının ürünlerini sitenize çekebilir, satışa sunabilirsiniz. N11, gittigidiyor gibi sistemlere ürün ekleyebilirsiniz. Facebook modülü ile bir çok avantaj yakalayabilirsiniz. Size avantaj sağlayabilecek bir çok Prestashop modülü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelişmiş ve etkin bir sistem sahibi olmak istiyorsanız, Megesoft gibi çözüm ortaklarıyla birlikte hareket ederek daha uygun maliyetlerle sektörde bilinen tüm büyük sitelerden daha da gelişmiş bir hale gelebilirsiniz. En önemli fark tüm her şey sizin mülkiyetiniz halindedir ve çalışabileceğiniz, bağımlı kalmadığınız bir çok çözüm ortağına sahipsinizdir. Kötülere kanmayın, ne olduğunu iyi anlayın!


PRESTASHOP ALTYAPISI KULLANAN SİTELER


Prestashop Modülleri | E Ticaret İçin; Tam uyumlu, Yaratıcı (Kreatif), Mobil, Application

E-Ticaret ’e girmek istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Neden Prestashop ile başlamanız gerekiyor öğrenmek istiyorsanız bizi aramalısınız. Uzun yılların tecrübesine sahip MEGESOFT sürecinizde ekibize ek, uzman çözüm ortağınız olacaktır. Dijital Strateji Geliştirme; Yeni nesil tasarım ve web geliştirmelerine ek ajans çözümlerini, uzman çalışma arkadaşlarınızla sağlayıp, faydalanın. Temalara ek olarak; Prestashop nedir iyi anlatıyor, modüllerin, kurulumu ile çözümleri üretiyor, iphone, iOs, android mobil uygulama/application yapıyor, eticaret xml entegrasyonunu uygun maliyetler ile sağlayarak, sizlere yardımcı oluyoruz. Destek taleplerinizi ortalama kısa zaman içinde yanıtlıyoruz.

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

Prestashop’u Ayıran Özellikler

En İyi E-Ticaret Yazılımı
Prestashop Türkiye Megesoft yazılımını tercih ederek, ödeme sistemleri, kargo firmaları, fiyat karşılaştırma siteleri ve pazaryeri uygulamalarıyla yapılan entegrasyon masraflarından kurtulun.

İşinizi Bizimle Büyütün
Megesoft ile bütün materyalleri pratik yapabilmeniz için kullanımınıza sunuyoruz. Dahası sizin önerilerinizle ileride yapılacak güncelleme ve eklentileri beraber şekillendiriyoruz.

Rakiplerinizin Önüne Geçin
Megesoft Prestashop gerçekten kolay ve hızlı bir şekilde online satış yapabilmenizi sağlayan bir araçtır. E-ticaret platformumuz sayesinde sadece siparişlerinize odaklanmanız yeterlidir.

PrestaShop Modülleri

Prestashop Modülleri, sitelerinizin daha farklı ve işlevsel olmasını sağlar. E Ticaret, gün geçtikçe daha da büyüyen gelişen bir alandır. Dijital gelişmişlik ile paralel gidebilmek için Prestashop her yenilikte modüller halinde size sunmuş olduğu imkan ile bir çok yazılımdan daha öndedir. N11, xml, gittigidiyor gibi sitelere ürün eklemek için gelişmiş modülleri Megesoft ile çözebilirsiniz.

Prestashop Türkçe Modülleri | Megesoft, tam türkçeleşmiş haliyle e ticaret sisteminize kurulumunu sağlayan çözüm ortağınızdır. E-Ticaret sisteminizin üzerine Prestashop Xml, mobil uygulama, facebook, instagram özelliklerinin kurulumunu yapar. İşinize yarar gelişmiş bir siteyi elde etmek istiyorsanız zamanla size sağlarız. Bütçeniz ölçeğinde kademe kademe ilerleyerek çok güzel bir değer elde edersiniz.

profesyonel-tasarim

Prestashop Modülleri

Prestashop Modülleri, E Ticaret alanında yapılarınıza güç ve bir çok özellik katar!

web-pay

PrestaShop Xml Entegrasyonu

Xml Entegrasyonu Modülü ile bir çok pazar alanında veya sitenizde ürün barındırabilirsiniz!

Türkçeleştirilmiş Presta

Türkçeleştirilmiş özellikler, esnek, yararlı ve farklı çözümler için bizimle çalışabilirsiniz!

PrestaShop Dil Paketleri

Prestashop Modüllerine dil paketi veya stabil çalışma desteği için bizimle iletişime geçin!

Dinamik, gelişmiş modüller ile sitenizi geliştirebilirsiniz! Kolayca herhangi özelliği dahil eder, kullanıcılarınıza kolaylık sağlarsınız! Çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin…

Mükemmel Bir E-Ticaret Sistemi İçin; Dijital Strateji, Grafik Tasarım, Web & Yazılım Geliştirme, Dijital Pazarlama

Yaratıcı Modüller | Tam Uyumlu Türkçe | Mobil Application| Xml Entegrasyonu
Prestashop Modülleri | Zamanının gerektirdiklerinin daha ötesinde işlevsellik sağlayan modüller ile gelişen teknolojinin önünde koşan bir yönetim sistemi. Ürün girişleri kolay, xml entegrasyonu, toplu ürün yükleme, tüm sanal poslar, payu modülü. iOS, İphone, Android Mobil Application/Uygulama ile kullanıcılarınıza daha kolay ulaşım. Tüm Eticaret aşamaları çok daha az maliyetle mümkün. Örnekle; Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, İstanbul Bilişim, Markafoni temalarını mı sitenizde görmek istiyorsunuz, işte bu Prestashop ile oldukça basit. XML entegrasyonu maliyeti en düşük haliyle mümkün, sitenizin mobil uygulaması hemen hazır.

Facebook >

Facebook Hesaplarınızı Takip Eder, Beğeni ve Paylaşımlarınızı Arttırırız !

Instagram >

Instagram’da Ne Pazarlamak İstersiniz? Çok Güzel Bir Mağazanın Sahibi Olacaksınız !

Medya >

Twitter vs.Tüm Sosyal Medya Araçları ile, Sizi Geniş Bir Takipçi Kitlesiyle Buluşturuyoruz !

Megesoft Yeni Nesil Web Ajansı | Dijital Pazarda Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

Megesoft, yeni nesil web ajans olarak işletmelerin profesyonel web tasarımlarını, seo, sem, dijital reklamcılık ve pazarlama gereksinimlerini yerine getirir. Uygun fiyatlı çözümleri ile firmaların iş ortağı olur. Şirketlerinizin projelerini ertelemeden en uygun bütçeyle dijital dünyada yerinizi almayı tercih edin. 2015 yılından bu yana, modüller ve şablonların gelişiminde uzmanlaşıyoruz. Lojistik geliştirme ve mal yönetimi, kolay alışveriş, içerik yönetimi için çalışmaktayız. Müşterilerimiz için özel çözümler geliştirmek istiyoruz. Karşılıklı uyum verimli çalışma sağlayacaktır. Gelişen sektöre yönelik yenilikleri hemen sitenize katmak, değişik özellikleri kazandırmak çok kolaydır. Geniş bir yapıya sahip olacağınız site geliştirilmeye açık olacaktır.

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | E-TİCARET TÜRKÇE MODÜLLER

Prestashop Türkçe Modüller | Megesoft, e ticaret mağazanızın en gelişmiş haline gelebilmesi farklı yeni çözümler sunar.

Peki Ya MegeSoft?

Şirketimiz Mege Bilişim’in kurucuları, sektörde geçirmiş oldukları 12 yılı aşkın zamanda edindikleri tecrübeyi arkalarına alarak, yeni markası MEGESOFT’u tüm TÜRKİYE’de verdiği kaliteli hizmetiyle bilinir kılmak için 2015 yılında yola koyulmuşlardır. İstanbul 3. Bölge ve Trakya çevresinde internet veya dijital dünya üzerinde gerekli olan birbirine bağlı hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Çorlu’dan bu hizmetlere (web tasarım, eticaret, seo, dijital reklam/pazarlama-sem, sosyal medya) ihtiyaç duyan firmalara, uzman kadro ve iş ortaklarıyla çözüm oluyoruz.

MEGESOFT Olarak Kısa zamanda çözüm olduğumuz müşterilerimizi inceleyiniz.