MEGESOFT ile internette yalnız değilsiniz!

home_app_list_check
E-Ticaret ve Online Mağaza
E Ticaret Sitenizin Kurulumunu Yaparız, Ürünlerinizi Satmak İçin Çok Güzel Bir Mağazanın Sahibi Olursunuz !

home_app_list_check
Seo ile Üst Sıralar
Google Üst Sıralar İçin Hazırlar, SEO Çalışmalarını Yaparız, Markanız Sektöründe En İyi Yeri Kazanır!

home_app_list_check
E-Ticaret Reklamları
E-Ticaret Sitenizin Reklam (SEM) ve Sosyal Medya Yönetimiyle Markanız Büyür, Bir Çok Müşteriniz Olur!

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

Şirketimiz Mege Bilişim kurucuları, sektörde geçirmiş oldukları 12 yıllık tecrübeyi arkalarına alarak, yeni markası MEGESOFT’u tüm TÜRKİYE’de verdiği kaliteli hizmetiyle bilinir kılmak için 2015 yılında yola koyulmuşlardır. MEGESOFT markasıyla son bir yılda, hizmetimizi sağlarken kurumsal kimliğinize, amacınıza, güncel web modalarına ve daha bir çok noktaya önem verdik. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tuttuk. Referanslarımızı inceleyiniz.

Referanslarımız

Buyingo.com


E-Ticaret, Takı - Moda Sitesi
Proje Sahibi

Mege Bilişim San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

 • E-Ticaret
 • SEO Çözümleri
 • SEM ÇözümleriİNCELE

Proje Detayları

Buyingo.com olarak amacımız ; En kaliteli ürünleri internet kullanıcısına sunmak ve tüm tüketim ürünleri (tekstil, giyim, aksesuar, koleksiyon ürünleri, el işçiliği ürünlerini aramakla uğraşmadan kendi üzerinden size ulaştırmaktır. İnternetten yapılan satışlarımız Türkiye veya yurtdışı tekstil ve diğer sektörlere göre ürün üreten üreticilerin eşsiz ürünlerini sizlere ulaştıracaktır. Gelecekte geliştireceği üyelik sistemiyle tasarım paylaşımları ve siparişe yönelik üretimleri yapabilir hale getirecektir. Bu anlamda Mege Ltd. bünyesinde ki Buyingo.com, kalite, güven ve müşteri memnuniyetinden asla ödün..

Toodex.com


Yeni Nesil Akıllı İlan Sitesi
Proje Sahibi

Mege Bilişim San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

 • E-Ticaret
 • SEO Çözümleri
 • SEM ÇözümleriİNCELE

Proje Detayları

Türkiye 'nin Güvenilir İlan Portalı!
Al, Sat, Kirala. Türkiye ‘nin ilanları toodex.com ‘da değer buluyor. Emlak, Otomobil, İş ve Tüm Alışveriş İlanları Burada..!Rakipleriniz E Ticarette Yerini Alırken Siz Nerede Olacaksınız?

Ürünleriniz Sanal Mağazanızda Müşterileriyle Buluşsun ! Daha işlek bir cadde de, daha güzel bir mağazayı, çok uygun fiyatlarla elde etmek istemez misiniz? Projenize en uygun fiyatlarla, temeli en sağlam yazılımı kurarak destek oluyoruz. Biz, hızla büyüyen E-Ticaret Hizmetleri sektöründe ki yerinizi markalaşarak almanızı istiyoruz.

Hediyeservisi.com.tr


E-Ticaret - Türkiye 'nin İlk ve Tek Kostümlü Hediye Servisi
Proje Sahibi

Organize Grup Reklam ve Organizasyon Hizmetleri

 • E-Ticaret
 • SEO Çözümleri
 • SEM Çözümleri
İNCELE

Proje Detayları

Türkiye'nin En Büyük Kişiye Özel Hediye Servisi Hizmetidir Satışa sunduğu tüm kişiye özel ürünleri, profesyonel üretim ekibi ile özel makinalarda bünyesinde hazırlar ve aynı gün kargoya teslim eder yada istemiş olduğunuz kostüm karakter ile gönderim yapılır.


Goose.com.tr


E-Ticaret | Kız Çocuk Giyim
Proje Sahibi

Noor Mimarlık Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

 • E-Ticaret
 • SEO Çözümleri
 • SEM Çözümleri
İNCELE

Proje Detayları

Goose, Noor Mimarlık Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Üretimine 1997 yılında kız çocuklarının “hayal ettikleri gibi” giyinebilmelerine yardımcı olmak üzere, kıyafetler tasarlamak, üretmek ve dünya’nın çeşitli ülkelerinde pazarlamak üzere kuruldu. İlk perakende deneyimini, Boyner çok katlı mağazacılıkta cornerları ile yaşadı. Sonrasında mağazaları ile çocuk sektöründeki yerini aldı. Ürün profilin de “çocuk gibi çocuk” politikasından ödün vermedi. Kız çocuk giyiminde, farklılığı ve kaliteyi, kumaşından aksesuarına, deseninden modeline, dikişinden sunumuna kadar detaylarda yakalamayı hedefledi.

Sporrafi.com


E-Ticaret | Spor Malzemeleri
Proje Sahibi

İnteral Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti

 • E-Ticaret
 • SEO Çözümleri
 • SEM Çözümleri

İNCELE

Proje Detayları

İnteral Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti firmasının tescilli markası olarak 2016 yılında faaliyete geçmiştir. Faaliyetini geniş bir ekip ile sürdürmektedir. Gün geçtikçe genişleyen tedarikçi ağı sayesinde pazar yeri olarak tanımlanan satış yerlerinde ki tecrübesini markası olan sporrafi.com sanal mağazası üzerinden devam ettirecektir. Uzun yılllar başka markalar üzerinden uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarının bir araya gelerek kurdukları İNTERAL ELEKTRONİK BİLİŞİM LTD. yeni deneyimi olan markası için yola çıkmıştır.


Hazarkoleji.com


Özel Okul Kolej Sitesi
Proje Sahibi

Oğuz Ata Eğit. Öğr. Ltd. Şti.

 • Kurumsal
 • SEO Çözümleri
 • SEM Çözümleri


İNCELE

Proje Detayları

“Geleceğiniz, Geleceğimizdir diyerek” Hazar Eğitim Kurumları bundan 15 yıl önce , kurulduğu günden itibaren işini çok ciddiye aldı. Hedefini hep büyük tuttu. Seçkin yöneticileri ve kadrosuyla ,etkin ders ve başarı takibiyle büyük güven kazandı. Dershanecilikteki başarıları ve performansıyla takdir ve ödüller aldı. HAZAR KOLEJİ içinde hedefini büyük tutup, uluslararası standartta bir okul için yola çıktık. Yurtiçi ve yurtdışında saygın eğitim kurumlarını gezip fiziki yapılarını inceledik, sistem ve programları hakkında bilgi aldık. Sektördeki gelişmeleri görmek için uluslararası fuarları dolaştık. Eğitimciler ve akademisyenlerle ...