PrestaShop DESTEK | Kurulumu, Eğitimi ve Yönetimi Nasıl Olur ?


Prestashop Destek ekibimiz E Ticaret projelerinizde karşılaşacağınız sorunlara çözüm olmak için çabalamaktadır. Sitelerin kurulumu, tema yerleştirme, modüllerin işlevsel hale getirilmesi, türkçeleştirme ve yönetim ilgili diğer konularda desteğimize başvurabilirsiniz. Yeniliklerin, güncellemelerin ve site güvenliğinin sağlanmasını talep edebilirsiniz. Destek hizmetlerimizin yanı sıra E Ticaret danışmanlığımız ile siteleriniz satışlarını arttırabilirsiniz.

Prestashop Sorunlarına Destek İsteyin !

Prestashop, E-Ticaret Yazılımı, kurulumunda bir çok bilmediğiniz konuyla karşılaşabilirsiniz. Çözüme kolay ulaşmak istiyorsanız destek olmamızı talep edebilirsiniz. Megesoft olarak her türlü sorununuza yardımcı oluruz. Uzun yıllar E-Ticaret yazılımları üzerine edindiğimiz tecrübemiz ile sizlerin destek ve çözüm ortağınız oluruz. Projeleriniz için açık kaynak yazılım üzerinden geliştirmeler gerçekleştirip, E-Ticaret sistemi tam işler şekilde kullanmanıza destek oluruz. Bir çok yazılımı tecrübe eden bir ekip olarak iddia ediyoruz ki Prestashop E-Ticaret Scriptlerinin en iyisidir. Kurulumu, modülleri, tema, tasarımları, özelleştirmeler, geliştirmeler ve işinize göre ayrı özellikler MEGESOFT destek tarafından gerçekleştirilir. Sistemi kendiniz kurabileceğiniz gibi tamamıyla isteğinize özel kurulum ve geliştirmeyi bizden talep edebilirsiniz.


PRESTASHOP KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZ


Prestashop Destek | ETicaret, Modül, Tema Diğer İstekleriniz

PrestaShop altyapısına sahip e-ticaret sisteminiz mi var ya da sistem mi kurmak istiyorsanız? Uzun yılların tecrübesine sahip MEGESOFT’tan sitenize tam destek alabilirsiniz. Uzman destek ekibimizle çözüm odaklı destek prensibiyle çalışıyoruz. Destek taleplerinizi ortalama kısa zaman içinde yanıtlıyoruz.

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

Prestashop Dil Paketi Destek

Kurulumdan sonra ortaya çıkan sorunlar, hatalar için destek olabiliriz. Farklı temaların dil sorunları, çoklu dil istekleri için bizimle çalışabilirsiniz.

Kurulum Sorunları

Yazılım, modül, tema ve diğer kurulum sorunlarında destek sağlayabiliriz, bizimle iletişime geçin. Ortaya çıkan farklı sorunları çözmek istiyorsanız çalışabiliriz.

 

profesyonel-tasarim

Prestashop Destek

Profesyonel yazılımlara daha fazla özellik katarak sitelerinize destek oluyoruz!

web-pay

Prestashop Tasarım

Çözüm bulmak istediğiniz tüm E Ticaret, web tasarım konularında bizimle çalışabilirsiniz!

Prestashop Türkçe

Prestashop Türkçe Tema seçenekleri ile online mağazanız en modern ve şık alanlara dönüşür!

Prestashop Modül Kurulumu

Biz başlamak için hazırız, Megesoft destek ile temalarınızı ve modüllerinizi kurun!

Destek olabileceğimiz tüm konular için bizimle iletişime geçin! Megesoft, internet projelerinizde kurulum, danışmanlık ve yönetimde en uygun fiyatlarla şirketlerinize hizmet verir.

Prestashop Destek | Prestashop Çözüm Ortağı-Megesoft

Sanal POS | XML Entegrasyonu | XML Aktarma | PAYU Modülü | Mobil Uygulama
Prestashop Destek | Zamanının gerektirdiklerinin daha ötesinde tasarımlar, temalar ile gelişen teknolojinin önünde koşan bir yönetim sistemi. Ürün girişleri kolay, xml entegrasyonu, toplu ürün yükleme, tüm sanal poslar, payu modülü. iOS, İphone, Android Mobil Application/Uygulama ile kullanıcılarınıza daha kolay ulaşım. Tüm Eticaret aşamaları çok daha az maliyetle mümkün.

Sorun Giderici >

Yazılım, tema ve modüller ile ilgili oluşan sorunlarınızı gideririz!

Destek >

Prestashop sorunları veya kullanımı için destek sağlarız!

Yardım >

E Ticaret konularında yardım talep edebilirsiniz!

Prestashop Türkiye Destek

Prestashop Türkiye Destek | Megesoft, Modül, temalar, tasarım geliştirme, özel yazılım, hosting sorun ve çözümleri, application/uygulama, prestashop eticaret yazılımı üzerine tüm gereksinimlerinize çözüm oluyoruz. Barındırma, güvenlik, dil paketi çözüm, modül ve tema kurulumu, seo gibi farklı çözümleri sağlarız. E Ticaret danışmanlığı ile satışlarınızı hızlandırabilirsiniz. Buna benzer dijital ajans çözümlerimiz ile firmalarınıza destek oluyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
MEGESOFT | E-TİCARET DESTEĞİ
Megesoft İle Web Dünyasında Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

Online bir dünyaya Megesoft gibi bir çalışma arkadaşı ile başlamak ister misiniz? Profesyonel kurumsal web tasarımları, e ticaret danışmanlığı, seo ve dijital ajans işlerini bizimle yürütebilirsiniz. 250.000 ‘den fazla e-ticaret sitelerinin çalıştığı yazılım ile başarı öyküleri yazabilirsiniz. Zengin özelliklere sahip temalar, farklılık yaratan modüller ile online mağazanız bir çok rakibinizden daha önde olacak. Yazılım geliştirildikçe daha değerli ve tamamen size ait kalacaktır. Sayfalarınızın her biri sizin için özelleştirilebilir sitelerinizi yapın. Satış, pazarlama, kampanyalarınızı ve diğer promosyonları uygulayarak yüksek performanslar sağlayın.