PrestaShop E Ticaret Nedir: Türkçe Tema ve Modüller ile Online Mağazanız Size Ait Olsun | MEGESOFT


Prestashop E Ticaret Nedir: Dünyanın en aktif en büyük açık kaynak kodlu online mağaza yazılımıdır. Türkçe temalar, modülleri en güncel teknolojik uyumluluk ile sitelerinize hemen uygulayabilirsiniz. Türkiye’de kullanılmakta olan açık kaynak kodlu veya diğer özel yazılımlarında bir çoğundan daha çok avantaj sağlar. Farklı yazılımlar ile kıyaslamaya girmemeye özen göstererek incelemenizi tavsiye ederiz. E-Ticaret Danışmanlığımız, firmalarınızın daha çok kazanç sağlamasına yardımcı olur. Sormak istediğiniz veya ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz..

BİZİ ARAYIN : 0212-422 8370 / 0555-977 0404

Prestashop E Ticaret İle Mağaza Sisteminizi Geliştirmek İçin Arayabilirsiniz !

Prestashop E Ticaret Online Mağazalar Daha Güzel !

Bir Dijital Pazarlama Stratejisi geliştirip zamana uygun disipliner sisteme sahip mi olmak istiyorsunuz. Bu sistemin başında en iyi alt yapıyı uygun maliyet ile başlatmanız sizin için en akıllıca bir hamle olmuş olacak. İşte bu Prestashop nedir sorunuzun cevabı oluyor. Yazılıma her gün eklenen modül ve tema özellikleri ile mağazanız gelişmiş bir sisteme sahip olacaktır. Muhasebe entegrasyonu sayesinde stok ve satış arasında ki departmanlar sistemli çalışacaktır.


PRESTASHOP KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZ


E-ticaret | Tam uyumlu, Yaratıcı(Kreatif), Mobil, Application

E-Ticaret’e girmek istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz? Neden Prestashop ile başlamanız gerekiyor öğrenmek istiyorsanız bizi aramalısınız. Uzun yılların tecrübesine sahip MEGESOFT sürecinizde ekibize ek, uzman çözüm ortağınız olacaktır. Dijital Stratejiz Geliştirme; Yeni nesil tasarım ve web geliştirmelerine ek ajans çözümlerini, uzman çalışma arkadaşlarınızla sağlayıp, faydalanın. Temalara ek olarak; Prestashop nedir iyi anlatıyor, modüllerin, kurulumu ile çözümleri üretiyor, iphone, iOs, android mobil uygulama/application yapıyor, eticaret xml entegrasyonunu uygun maliyetler ile sağlayarak, sizlere yardımcı oluyoruz. Destek taleplerinizi ortalama kısa zaman içinde yanıtlıyoruz.

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

Prestashop E Ticaret Türkçe Temalar

Prestashop E Ticaret sektörü için temalar üreten bir çok geliştirici bulunmaktadır. Açık kaynaklı yapının ücretsiz olarak indirilip temel temada ücretsiz devam edilebileceği gibi zevkinize ya da iş alanınızın bulunduğu kitleye yönelik tasarımlar tercih edebilirsiniz. Geniş kapsamlı işlerinizi karşılayacak olan çok güzel ücretli temalar bulunmaktadır. Yapının temeli büyük çoğunlukla türkçeleştirilmiştir.

Temaların türkçeleştirilmesi sitelerinize uygulanması, farklı çözümler için bizimle çalışabilirsiniz. Dil paketi veya sitenizin kurulumunu birlikte çözelim. Bir çok çeşit ile iş veya sektörünüze ait sitelerinizi E Ticarette değerli hale getirebiliriz.

PrestaShop Modülleri

Prestashop Modülleri, sitelerinizin daha farklı ve işlevsel olmasını sağlar. E Ticaret, gün geçtikçe daha da büyüyen gelişen bir alandır. Dijital gelişmişlik ile paralel gidebilmek için Prestashop her yenilikte modüller halinde size sunmuş olduğu imkan ile bir çok yazılımdan daha öndedir. N11, xml, gittigidiyor gibi sitelere ürün eklemek için gelişmiş modülleri Megesoft ile çözebilirsiniz. Modüller sanala mağaza, internet sitesi gelişimi için oldukça imkan sağlayan özellikler katar.

Google seo, yenilikçi slayt, yönetim sayfaları, stok, kargo, lojistik, başarılı sosyal medya ve işinize yarayacak bir çok modül satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için modüller sayfamızı inceleyebilir, işe başlayıp hemen satış yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

profesyonel-tasarim

Prestashop Nedir

Dünyanın en çok kullanılan açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımıdır.

web-pay

Prestashop Temaları

Geniş bir yelpazede, türkçe en iyi siteye sahip olacaksınız.

Prestashop Modülleri

E Ticaret Sitelerinize daha farklı özellikleri katmanız çok kolay!

Prestashop Destek

Megesoft tüm konularda eğitim, destek ve yardım desteğinde bulunur!

E Ticaret Projenize En Fiyat ve Kaliteli Yazılımla Başlayın! Türkçe temalar, modüller, entegrasyon ve farklı çözümlerimiz için Türkiye Çözüm Ortağı Megesoft, danışmanlığından faydalanın!

Mükemmel Bir E-Ticaret Sistemi İçin; Dijital Strateji, Grafik Tasarım, Web & Yazılım Geliştirme, Dijital Pazarlama

Yaratıcı Modüller | Tam Uyumlu Türkçe | Mobil Application| Xml Entegrasyonu
Prestashop Modülleri | Zamanının gerektirdiklerinin daha ötesinde işlevsellik sağlayan modüller ile gelişen teknolojinin önünde koşan bir yönetim sistemi. Ürün girişleri kolay, xml entegrasyonu, toplu ürün yükleme, tüm sanal poslar, payu modülü. iOS, İphone, Android Mobil Application/Uygulama ile kullanıcılarınıza daha kolay ulaşım. Tüm Eticaret aşamaları çok daha az maliyetle mümkün. Örnekle; Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, İstanbul Bilişim, Markafoni temalarını mı sitenizde görmek istiyorsunuz, işte bu Presta ile oldukça basit. XML entegrasyonu maliyeti en düşük haliyle mümkün, sitenizin mobil uygulaması hemen hazır.

E Ticarete Hemen Başlayın >

Prestashop ile sanal mağazanızı hemen açın ve e ticarete başlayın !

Çok Gelişmiş Temalar >

İstediğinizi yerine getirebilecek çok gelişmiş eticaret temaları !

Farkındalık Yaratacak Modüller >

Sanal mağazanıza farkındalık katacak yararlı ve işlevsel modüller !

Megesoft ve Prestashop E Ticaret

Prestashop E Ticaret| Megesoft, modülleri, temaları tam türkçeleşmiş haliyle e ticaret sisteminize kurulumunu sağlayan çözüm ortağınızdır. E-Ticaret sisteminizin üzerine Xml Modülü, mobil uygulama modülü, facebook, instagram modülünün kurulumunu yapar. İşinize yarar bir siteyi size sağlarız.

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | E-TİCARET SİSTEMİ

Anahtar teslimi e-ticaret paketlerimizde daha önce hiç e-ticaret tecrübesi olmayan, kişi ve kurumların kolaylıkla yönetebileceği şekilde hazırlanmıştır. MEGESOFT olarak teknik destek ekibimiz sitenizde doğabilecek sorunlara anında müdahale ederek sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan eticaret yapmanızı sağlayacaktır. Paketlerimizde bulunan tüm modül ve uygulamalardan bir kez ücret alınır. Yıllık yenilemelerde sadece hosting ücreti alınır. Hosting ücretlerini görmek için lütfen tıklayınız.

”E ticaret sitesi uygun fiyatları, paketleri satın al ! E-ticaret siteleri fiyatları, eticaret paket, e ticaret yapan firmalar, e ticaret sitesi yapan firmalar, e ticaret sitesi kurmak araması yapanlar MEGESOFT’tan destek alabilir. E ticaret için yapılması gerekenler, ticari site kurma, e-ticaret sitesi için neler gerekli, e ticaret sitesi mobil uygulama ve kurulumu, e ticaret sitesi kurmak istiyorsanız arayın!

GENEL – ALTYAPI

Prestashop altyapısı ve mevcut teknolojileri kullanarak oluşturduğumuz E-Ticaret Tasarımları, her kopyası binlerce dolara satılan, yarı profesyonel yazılımlar içermez. Tasarlamış olduğumuz E Ticaret mağazaları dünya üzerinde 160 ülkede aktif olarak binlerce mağazada kullanılmaktadır.

WEB ALANI

Tasarladığımız e ticaret sitelerinde sınırsız web alanı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİ

Site adınıza ait istediğiniz sayıda e-posta adresi oluşturabilir ve bu hesapları kendiniz yönetebilirsiniz. (Örn: bilgi@siteadi.com)

VERİTABANI ALANI

MySQL Veritabanı üzerine kurulu sınırsız data depolama sayesinde verileriniz için alan sıkıntısı yaşamazsınız.

GÜVENLİK SERTİFİKASI (SSL)

Sitenizin ve müşterilerinizin güvenliğini 128 Bit SSL Sertifikası ile sağlıyoruz.

Megesoft Yeni Nesil Web Ajansı | Dijital Pazarda Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

E Ticaret günümüzün popüler sektörlerinden birisi haline gelmiştir. Her gün artış gösteren hacimi ile dikkat çekmektedir. Tecrübemiz şunu göstermektedir, e-ticaret kolay yürütülebilen bir iş değildir. Şirketlerinizin bu alanda başarılı olmasını istiyorsanız, uzman çözüm ortaklarıyla birlikte hareket etmelisiniz. Danışmanlık ve uzman destek alınmadığı sürece başarısız girişimler ile sonuçlanmaktadır.

Girişimlerinizin, yatırmış olduğunuz maliyetlerin kötü sonuçlar ile karşılaşmasını istemiyorsanız, Megesoft gibi ajanslar ile çalışmanız faydanıza olacaktır. Nasıl hizmet almalısınız: Seo, sosyal medya, tasarım çalışmaları, sem, dijital reklam ve pazarlama araçlarını kullanmalısınız.

Şirketlerinizin ürünlerini öne çıkaracak görsel çalışmalar yapabiliyor olmalısınız. İnstagram gibi ortamlarda satışını hızlandıracak kampanyalar, reklamlar oluşturabilirsiniz. Bu kampanyalar firmalarınızı kitlelerin girişiminizi fark etmelerine neden olacaktır. Kitlelerin size sadık olmasını sağlayacak etkileşimler sağlamalısınız.

Bize göre e ticaret yüksek ürün sayısı düşünülerek yapılmamalıdır. Örnekle başlangıç hayaliniz bir Hepsiburada olmamalıdır. Bunu değiştiren istisna işe yatırmak istediğiniz sermayenin oranındadır.  Sermayeniz yüksek miktarda ise buna göre proje girişiminde bulunabilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımları ve Danışmanlığı: E-ticaret her işletme için günümüzde girişimde bulunması gereken bir sektör haline dönüşmüştür. Fiziksel satışın yanı sıra internet te ürünleriniz satışa hazır hale getirilmesi farklı bölgelerden de müşterilerinizin olmasını sağlar. Müşteriler için sunabileceğiniz iyi ürünleriniz var ise bu girişime hemen girmeniz, yerinizi almanız zamanın gerisinde kalmamanızı sağlar. Rekabetin çok yoğun ve sert olduğu E Ticaret sektöründe başarısız girişimler ile karşılaşmak istemiyorsanız danışman firmalara çalışmanız doğru tercih olacaktır.