Sosyal Medya Danışmanlığı


Sosyal Medya Danışmanlığı ile kurum içinde bir sistem kurarak eğitim verebileceğimiz gibi, bu süreçleri sizin adınıza da sürdürebilir, çözümler üretebiliriz.

 • Sosyal Medya Optimizasyonu
 • Monitoring (Takip ve Gözlem) Sistemlerinin Kurulması
 • Sosyal Medya Yönetim Eğitimleri
 • Yöneticiler İçin Sosyal Medya Eğitimleri
 • Facebook Uygulama Geliştirilmesi (Facebook App)
 • Web Sitesi Facebook Entegrasyonu (Facebook Connect)
 • Sizi Kitlelere Taşıyacak Olan Mecra; Sosyal Medya.

  Sosyal iletişimin tüm imkânlarını markanız için ortaya çıkarıyoruz. Dijital platformun en ilgi çekici ayağı olan sosyal medyada etkileyici sonuçlar almanız için buradayız. Hedef kitleyle çift yönlü iletişim kurmanızı sağlayacak, onların gözünde daha iyi bir noktada olmanız için çalışıyoruz.

  Sadece bu kadar değil tabii ki; aynı zamanda hedef kitlenizin sorularını, isteklerini, şikâyetlerini göz önünde bulundurarak, uzun soluklu bir planlama yapıyoruz. Sosyal medyada sizin için hikâyeler yaratıyoruz. Tabi bunlarla da bitmiyor yaptıklarımız; MEGESOFT, Sosyal Medya Çözümleri İçin…

  BİZİ ARAYIN : 0212-4228370

  İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

  Dijital İletişim Markalar İçin;

   

  • Dijital dünya da tasarım ve baskı ile ilgili ön hazırlık çalışmaları, katalog, broşür, insert, poster, afiş vb. basılı materyaller, gazete ve dergi ilanları vb. çalışmalar ile ilgili müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veriyoruz.
  • Markalarımıza dijital odaklı kampanyalar hazırlarız. Bu kampanyaları hazırlarken varsa kampanyanın TV ve Basılı Medya ayakları ile de maksimum etkileşimi yakalamak üzere bir bütün olarak düşünür kampanyanın tüm adımlarında alınacak en efektif aksiyonları en başında belirleriz.

  Sosyal Medya & SEO

   

  Dijital pazarlamanın bu iki önemli kavramı aslında birbirlerine oldukça bağlıdır. Sosyal Medya kullanıcılarının paylaşımda bulundukları günlerinin önemli bir kısmını geçirdikleri bir platformdur. SEO kriterlerine uygun bir içeriğin mümkün olduğunca fazla kullanıcının karşısında olmasının sağlanması hedeflenmeli ve bu gerçekleştiğinde arama motorları bunu fark etmektedir.

  Sosyal Medya paylaşımları size referans olacak şekilde hazırlanmalı görsel içerikler ile desteklenmelidir. Sosyal medya yönetimi başarılı yapılan markalar SEO açısından da birçok artısı vardır. Kısacası sosyal medya, tüketicilerin satın alma öncesi ve sonrası davranışlarını işletmelerin lehine veya aleyhine çevirmede etkisi olan önemli bir mecradır.

  İnternet Mecralarının Önemi !

   

  Sosyal medya gücünü kullanıcılarından almaktadır. Bu nedenle sosyal hesaplar hem işletmeler hem de tüketiciler için önemlidir. Sosyal hesapların bulunduğu platformlarında İşletmeler mal ve/veya hizmetlerin satın alınmasını yani işletmenin tercih edilmesini sağlamak için birtakım pazarlama faaliyetleri yaparak tüketiciler ile iletişime geçirir.

  Tüketiciler satın aldıkları mal ve/veya hizmetler hakkındaki deneyimlerini, düşüncelerini, memnuniyet ya da memnuniyetsizliklerini rahatlıkla ve kolayca paylaşabilmektedir. Sosyal medya platformlarında İşletmeler mal ve/veya hizmetlerin satın alınmasını yani işletmenin tercih edilmesini sağlar. Sosyal medyanın gücünü kullanıcılarından almaktadır.

  profesyonel-tasarimDijital Ajans

  İhtiyaç ne ise belirler, gündem odaklı hamlelerle, markanın dijital varlığını etkileyici hale getiririz.

  web-paySEM – Dijital Reklamcılık

  SEM ve Dijital Pazarlama İle, Ziyaretçi Çekerek
  Yoğun Bir Trafik Elde Edersiniz!

  Kampanyalar Yapın

  İnternet Reklamcılığıyla, Kampanyalarınızı Hemen
  Duyurursunuz!

  Google Adwords İle Kazanın

  Web Sitenizin,
  Google Adwords Kampanyalarını Yönetiriz !

  Profesyonel web tasarımları ile işletmelerinizin sitesi daha çok ziyaret edilir. En uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçin…

  Web Siteleriniz İçin Sosyal Medya Uzmanlığımız İle Çözüm Oluyoruz !

  Gün geçtikçe E-ticaret hızla büyümeye devam ediyor. Artan internet hızları, kullanımı daha da geniş kitlere yaymaktadır. E-Ticarete olan güven bu hızla paralel ilerlediğinden insanlar her türlü alışverişini internetten gerçekleştirir olmaya başlamıştır. MEGESOFT, siz değerli müşterilerimizi dinler, isteklerini iyi analiz eder, bütçeniz ölçüsünde size bir yol haritası sunar.

  Kısacası, tüketicilerin satın alma öncesi ve sonrası davranışlarını işletmelerin lehine veya aleyhine çevirmede etkisi olan önemli bir mecradır. Bu nedenle işletmeler sosyal medyada aktif bir şekilde rol alarak ve sosyal medyayı etkili bir biçimde kullanarak tüketiciler açısından önemli avantaj haline getirebilmektedir.

  Facebook >

  Facebook Hesaplarınızı Takip Eder, Beğeni ve Paylaşımlarınızı Arttırırız !

  Instagram >

  Instagram’da Ne Pazarlamak İstersiniz? Çok Güzel Bir Mağazanın Sahibi Olacaksınız !

  Medya >

  Twitter vs.Tüm Sosyal Medya Araçları ile, Sizi Geniş Bir Takipçi Kitlesiyle Buluşturuyoruz !

  Megesoft İle Sosyal Medya

  Araştırmalara göre her geçen gün kullanıcıların sahip oldukları sosyal medya hesapları her geçen senede daha da artıyor. Katılımcıların ortalama \%42′si birden fazla sosyal medya hesabına sahip. Yaş aralığı 18-34 olan kullanıcılarda ise bu oran \%61′e kadar çıkıyor. Kullanıcıların \%56′sı sosyal medyadan uzak kaldıkları takdirde önemli bir şeyler kaçıracağım korkusu yaşarken \%24′ü en az bir sosyal medya hesabından bir süre uzak kalmayı düşünüyor.

  Web Tasarım ve Geliştirme
  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  SEM Yönetimi
  Google AdWords-Reklam
  Online İtibar Yönetimi
  Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
  Mutlu Müşteri
  MEGESOFT | SOSYAL MEDYA