E-Ticaret Hizmetleri ve Çözümleri


‘E Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum’ diyorsanız kapsamlı hizmetlerimiz ve çözümlerimiz için bizimle iletişime geçmelisiniz. Megesoft, uyguladığı e ticaret sistemleri ile şirketlere iyi çözümler sunar.

İsterseniz, online satışın beyni olarak danışmanlık yaparız. Ürün veya hizmetinizi en iyi şekilde yansıtan online mağazanızdan satışlarınızı artırırsınız. Özel altyapı, Prestashop veya WooCommerce ile hemen kuruluma başlar, yönetimi yapabilirsiniz.

Bizimle çalışmak için hemen iletişime geçin…

Rakipleriniz E Ticarette Yerini Alırken Siz Nerede Olacaksınız?

Ürünleriniz Sanal Mağazanızda Müşterileriyle Buluşsun ! Daha işlek bir cadde de, daha güzel bir mağazayı, çok uygun fiyatlarla elde etmek istemez misiniz? Projenize en uygun fiyatlarla, temeli en sağlam yazılımı kurarak destek oluyoruz. Biz, hızla büyüyen ETicaret Hizmetleri sektöründe ki yerinizi markalaşarak almanızı istiyoruz.

MEGESOFT, E-Ticaret Sistemleri 999 TL.’den başlayan fiyatlarla…

BİZİ ARAYIN : 0212-4228370


MEGESOFT | E-Ticaret Proje Süreci

megesoft-projelendirme1

Projelendirme

Projelendirme
megesoft-analiz2

Analiz

Analiz
megesoft-tasarim3

Tasarım

Tasarım
megesoft-yayinlama4

Yayınlama

Yayınlama

E Ticaret Siteniz Olsun – Artık İnternetten Satış Yapın‎ !

Hep Açık Hep Hızlı | Desteksiz Olmaz | Kampanya Yönetimi | Aranınca Bulunun Hızla Büyüyen Dijital Dünyada MEGESOFT E-Ticaret ile yerinizi aldıktan sonra, beklemeden ürünleri satışa koyar, müşterilerinizin hızlı şekilde alışverişine olanak sağlarsınız. Kampanyalarınızı yönetir, kolayca bulunur olursunuz. MEGESOFT’un desteğiyle E-Ticaret hedeflerinize hızla ulaşırsınız.

İşletmenizi, doğru anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız biz buradayız !

E-Ticaret Projenizi En Sağlam Temel İle Geleceği Düşünerek İnşaa Ediyoruz!

 

Kurmak istediğiniz mağazanızın hedeflerini belirleyip, temelini bu hedeflere yönelik kuruyoruz. Kurulumu tamamlanan E-Ticaret sitenizde, yol haritasına göre çalışmalarımızı ve süreci yönetiyoruz. Ürünlerinizin tanıtılması ve satışının arttırılması için çalışıyoruz. Peki Siz MEGESOFT E-Ticaret Sistemiyle Neleri Yapabiliyorsunuz?

 • Ürün ve Kategori Yönetimi
 • Üye ve Ödeme Modülleri Yönetimi
 • Kargo ve Sipariş Takipleri
 • Slayt ve Banner Yönetimi
 • Kısacası en organize ve koordineli haliyle büyük bir mağaza yönetimi

E-Ticaret Projenizi Hedeflerine Ulaştıracak Çözüm Ortağınız Oluyoruz !

 

E-Ticaret sitesi sahibi olduğunuzda tüm Türkiye’ye ya da dünyaya açılma şansınız olur. E-ticaret siteniz tüm dünya üzerinden ulaşılabilir durumda olduğundan 7 gün 24 saat boyunca her an satışa olur. Peki bu maliyetleri en düşük, ulaşacağı kitle en yüksek şekilde nasıl olur?

 • SEO – Google Kelime Üst Sıra Çalışmaları
 • Google Reklamcılığı (Adwords) ve Dijital Pazarlama (SEM)
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Marka Bilinirliği
 • Doğal ve Viral Reklamcılık
 • Sektör ve Pazar Analizleri

E-ticaret-yonetimi

Profesyonel E Ticaret Yönetimi

E Ticaret sektöründe ürünlerinizin hızla satıldığı online mağazanızın kurulumunu yapar ve yönetiriz!

dijital-reklam ve pazarlama

Dijital Reklam ve Pazarlama

Ürün veya hizmetinizi online mağazanızdan satmak istiyorsanız dijital ve reklam tekniklerini uygulamalısınız.

Grafik-tasarim

E Ticaret Grafik Tasarım

E Ticaret sitelerinizin satmakta olduğu ürünleri öne çıkaran, kampanyalarda tanıtan bir çok grafik çalışması hazırlamalısınız.

e-ticaret-seo

Seo ile Ürünleriniz Bulunsun

Seo Çalışmaları ürünlerinizin Google gibi arama motorlarında öne çıkmasını sağlar. Ürünleriniz bulunur ve satışınız artar!

E Ticaret Sitesi Fiyatları

E Ticaret Sitelerini çok uygun fiyatlı çözümler ile başlatıyoruz. Şirketleriniz, dijital pazarlama dünyasında büyüsün. Online mağaza açmak istiyorsanız bizimle çalışın.

E Ticaret Projeniz İçin Size Sunacağımız Bir Çok Çözüm Var !

Gün geçtikçe E-ticaret hızla büyümeye devam ediyor. Artan internet hızları, kullanımı daha da geniş kitlere yaymaktadır. E-Ticarete olan güven bu hızla paralel ilerlediğinden insanlar her türlü alışverişini internetten gerçekleştirir olmaya başlamıştır. MEGESOFT, siz değerli müşterilerimizi dinler, isteklerini iyi analiz eder, bütçeniz ölçüsünde size bir yol haritası sunar.

E-Ticaret ve Online Mağaza >

E Ticaret Sitenizin Kurulumunu Yaparız, Ürünlerinizi Satmak İçin Çok Güzel Bir Mağazanın Sahibi Olursunuz !

Seo ile Üst Sıralar >

Google Üst Sıralar İçin Hazırlar, SEO Çalışmalarını Yaparız, Markanız Sektöründe En İyi Yeri Kazanır!

E-Ticaret Reklamları >

E-Ticaret Sitenizin Reklam (SEM) ve Sosyal Medya Yönetimiyle Markanız Büyür, Bir Çok Müşteriniz Olur!

Megesoft İle Online Mağazanızı Hemen Açın

Şirketimiz Mege Bilişim’in kurucuları, sektörde geçirmiş oldukları 12 yılı aşkın zamanda edindikleri tecrübeyi arkalarına alarak, yeni markası MEGESOFT’u tüm TÜRKİYE’de verdiği kaliteli hizmetiyle bilinir kılmak için 2015 yılında koyulmuşlardır.

Biz yapmakta olduğumuz projeleri uzun soluklu devam eden bir yatırım olarak görüyoruz. İşletmelerin kartvizitten öteye geçmeyen alanlar elde etmelerini değil, büyük bir değer kazanmalarını istiyoruz. Müşterilerimizin bu anlayışımıza uygun olarak çalışmaları kendileri için getirisi yüksek bir karar olacaktır. Profesyonel danışmanlığımız ve uzmanlığımız için bizimle çalışın.

E Ticaret Yazılım ve Kurulum
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | E-TİCARET SİSTEMİ

Anahtar teslimi e-ticaret paketlerimizde daha önce hiç e-ticaret tecrübesi olmayan, kişi ve kurumların kolaylıkla yönetebileceği şekilde hazırlanmıştır. MEGESOFT olarak teknik destek ekibimiz sitenizde doğabilecek sorunlara anında müdahale ederek sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan eticaret yapmanızı sağlayacaktır. Paketlerimizde bulunan tüm modül ve uygulamalardan bir kez ücret alınır. Yıllık yenilemelerde sadece hosting ücreti alınır. Hosting ücretlerini görmek için lütfen tıklayınız.

”E ticaret sitesi uygun fiyatları, paketleri satın al ! E-ticaret siteleri fiyatları, eticaret paket, e ticaret yapan firmalar, e ticaret sitesi yapan firmalar, e ticaret sitesi kurmak araması yapanlar MEGESOFT’tan destek alabilir. E ticaret için yapılması gerekenler, ticari site kurma, e-ticaret sitesi için neler gerekli, e ticaret sitesi mobil uygulama ve kurulumu, e ticaret sitesi kurmak istiyorsanız arayın!

GENEL – ALTYAPI

Prestashop altyapısı ve mevcut teknolojileri kullanarak oluşturduğumuz E-Ticaret Tasarımları, her kopyası binlerce dolara satılan, yarı profesyonel yazılımlar içermez. Tasarlamış olduğumuz E Ticaret mağazaları dünya üzerinde 160 ülkede aktif olarak binlerce mağazada kullanılmaktadır.

WEB ALANI

Tasarladığımız e ticaret sitelerinde sınırsız web alanı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİ

Site adınıza ait istediğiniz sayıda e-posta adresi oluşturabilir ve bu hesapları kendiniz yönetebilirsiniz. (Örn: bilgi@siteadi.com)

VERİTABANI ALANI

MySQL Veritabanı üzerine kurulu sınırsız data depolama sayesinde verileriniz için alan sıkıntısı yaşamazsınız.

GÜVENLİK SERTİFİKASI (SSL)

Sitenizin ve müşterilerinizin güvenliğini 128 Bit SSL Sertifikası ile sağlıyoruz.