İş ve Marka Geliştirme

Dijital iş geliştirme sürecinde ilk iş olarak uzman ekibimiz, sizden aldığı brief sonucunda yeni marka yaratmak istiyorsanız veya ürettiğiniz markanız var ise, isteklerinizi ve beklentilerinizi  her yönüyle analiz eder, ilerlenmesi gereken yolları, geliştirilmesi gereken yönlerinizi belirler ve nokta atışlarına giden bir stratejiyle size çözüm olur.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

İş ve Marka Geliştirme | MEGESOFT

Marka; tüketiciyi ve tüketicinin satın alma karar sürecini etkileyen ve şekillendiren, özellikle somut ürünleri birbirinden ayıran; pazarlama ve reklam faaliyetlerinin odak noktasıdır. Marka, sizi diğerlerinden ayıran, harcadığınız emeğin, enerjinin dışa yansıyan simgesidir.

Markanızı bilinir kılmak ve ürün/servis satışını ya da üye/kullanıcı sayısını artırmak adına ürün geliştirme ve pazarlamanın bir arada olduğu, yaratıcılık, analitik düşünce, sosyal analizler ve ölçümler, medya takibi, gündem ve ARGE çalışmalarının hepsinin ortak noktada harmanlanması sonucunda, etkin dijital pazarlama yöntemleri geliştiriyoruz. MEGESOFT,  Dijital İş ve Marka Çözümleri İçin… BİZİ ARAYIN : 0212-4228370

Dijital İş ve Marka Geliştirme

Dijital iş geliştirme sürecinde ilk iş olarak uzman ekibimiz, sizden aldığı brief sonucunda yeni marka yaratmak istiyorsanız veya ürettiğiniz markanız var ise, isteklerinizi ve beklentilerinizi  her yönüyle analiz eder, ilerlenmesi gereken yolları, geliştirilmesi gereken yönlerinizi belirler ve nokta atışlarına giden bir stratejiyle size çözüm olur. Daha sonra kısa ve uzun vadeli planlarla neler yapabiliriz, neleri geliştirebiliriz, eksik yönler neler, bunlar üzerine düşünüyoruz. Kısacası dijital mecra nasıl daha verimli kullanılır sorusu üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Size Şöyle Diyoruz; Dijital dünya sürekli gelişiyor ve iş geliştirmek için zamana ayak uydurmalısınız. Mege Bilişim markası MEGESOFT uzman ekibiyle sürekli gelişen teknolojik yeniliklere kolayca adapte olup, markanızın trendlere uygun pazarlama stratejileri hazırlamalarını sağlacak dijital pazarlama ve sosyal medya ajansıdır. Megesoft Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ajansı; dijital strateji, dijital iş ve marka geliştirme, dijital pazarlama iletişimi, konsept kampanya yönetimi ve multimedya reklam yönetimi hizmetleri sunan dijital reklam ajansıdır.

Markanın Fonksiyonu

Türkiye’nin ve dünyanın birçok farklı noktasından size ulaşmanın yolu nedir? Sektörünüzde firmanızın geliştirmiş olduğu ürünün farkındalığını diğerlerinden ayıracak olanı kitlelere nasıl anlatabilirsiniz? Markalaşma! İnovasyon! Çünkü, markalar tüketiciler için yönlendirme fonksiyonuna sahiptir.

Markalar pazardaki ürün çokluğu içerisinde tüketici için özet bir bilgi paketi sunmakta ve marka ile ürün arasındaki farkların daha iyi tanınmasını sağlamaktadır.

Markalar sadece farkları ortaya koymakla kalmayıp bunların tekrar tanınmasını ve hatırlanmasını da sağlar. Ürettiğiniz ürün ve hizmetler, markalar aracılığı ile konumlandırılır.

Markalı ürünlerin hızlı bir biçimde tanınabilir olmaları (örn. Coca-Cola şişesi), geniş dağıtım ağları ve daha az riskli olarak algılanmaları nedeniyle bir süre sonra tüketicilerde alışkanlık yaratmakta ve satın alma karar süresini kısaltıp, karar vermeyi kolaylaştırmaktadır.

Dijital Marka Stratejileri; Mege Bilişim ekibi olarak, reklam, kampanya, online pazarlama yöntemleri ile size danışmanlık yapan bir ajans ile geliştirebileceğimiz markanız bizim içinde çok değerlidir.

Ürün Kimliği / İmaj Fonksiyonu

Günümüzde birçok ürün grubunda kimyasal ve fiziksel ürün özellikleri homojenleştiği için, tüketicilerin ürünleri birbirleriyle mukayese etmeleri gittikçe imkânsızlaşmıştır. Ürünleri sadece objektif kriterlere göre seçmek artık zaman ve maliyet açısından çok zahmetli olmaktadır.

Bu karmaşık yapıların mukayesesinde tüketicilerin algılarında geliştirmiş oldukları ürün imajları büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tüketicide oluşmuş olan imaj ne kadar güçlü ve belirgin ise pazar da o kadar şeffaflaşır ve tüketicinin ürüne yönelimi de o kadar kolay olur.

Her bireyin kendini nasıl gördüğü ile ilgili bir imajı vardır. Bireyin bu kendi imajında zihinsel algılarının yanında somut bazı özellikler de mevcuttur, örneğin kullandığı araba, ev…

İmaj; tüketicinin zihninde markayı hatırladığı zaman kendisinde oluşturduğu duygu ve düşüncelerin tamamıdır. Olumlu bir duygu ve düşünce üreten marka, tüketicinin kendisine güdülenmesini sağlar.

Yani marka artık alınabilecek potansiyeldedir. Oluşturulmuş olan imaj markaya sevgi kazandırırsa devamlılık gelir.

profesyonel-tasarimDijital Ajans

İhtiyaç ne ise belirler, gündem odaklı hamlelerle, markanın dijital varlığını etkileyici hale getiririz.

web-paySEM – Dijital Reklamcılık

SEM ve Dijital Pazarlama İle, Ziyaretçi Çekerek
Yoğun Bir Trafik Elde Edersiniz!

Kampanyalar Yapın

İnternet Reklamcılığıyla, Kampanyalarınızı Hemen
Duyurursunuz!

Google Adwords İle Kazanın

Web Sitenizin,
Google Adwords Kampanyalarını Yönetiriz !

Profesyonel web tasarımları ile işletmelerinizin sitesi daha çok ziyaret edilir. En uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçin…

Dijital Pazarlama ile Markanızı Öne Çıkarmaya Hazır mısınız?

Küreselleşen dünya ekonomisi içerisinde mevcut konumlarını korumak ve rekabetçi piyasa koşulları karşısında yerini sağlamlaştırmak isteyen firmalar, rakiplerinden farklılaşarak ve değişen koşullara uyum sağlayarak bu amaçlarına ulaşabilirler. Firmalar; güçlü ve orijinal markalar yaratarak ve yarattıkları bu markaları çeşitli stratejilerle destekleyip geliştirerek rakiplerinden farklılaşmaktadır. Farklılaşma kavramı, günümüz rekabetçi ekonomik yapısı içerisinde gerek tüketiciler gerekse firmalar açısından çok büyük bir önem arz etmektedir.

Facebook >

Facebook Hesaplarınızı Takip Eder, Beğeni ve Paylaşımlarınızı Arttırırız !

Instagram >

Instagram’da Ne Pazarlamak İstersiniz? Çok Güzel Bir Mağazanın Sahibi Olacaksınız !

Medya >

Twitter vs.Tüm Sosyal Medya Araçları ile, Sizi Geniş Bir Takipçi Kitlesiyle Buluşturuyoruz !

Megesoft İle Markalaşma

Markalaşma sürecine etki eden iletişim, reklam, halkla ilişkiler ve bütünleşik pazarlama iletişimi gibi diğer kavramların incelenmesinin ardından; modern dünya ekonomik sisteminin markalaşma sürecine etkileri incelenmiş, özellikle küreselleşme kavramı ve bu kavramın getirmiş olduğu teknolojik gelişmelere paralel olarak internet teknolojisinin markalaşma sürecine etkileri de bu çalışmada ortaya konmuştur.

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | İŞ VE MARKA
Referanslarımız

2015 yılından itibaren Megesoft olarak hizmet vermiş olduğumuz şirketlere işlerimizi referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Megesoft Web Tasarım Hizmet Bölgeleri

İSTANBUL: Avcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Bakırköy, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Halkalı, Küçükçekmece, Silivri’dir. TEKİRDAĞ: Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Marmara Ereğlisi, Şarköy’dür. AYDIN: Nazilli, Kuşadası ilçeleridir. KIRKLARELİ ve Lüleburgaz’a hizmet vermekteyiz. Prestashop E Ticaret ve hosting için tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Seo firması, danışmanlığı, uzmanlığı, dijital reklam ve pazarlama ajansı olarakta hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getiririz.

MEGESOFT | SEM

E-Ticaret-Web Tasarımı-Seo-Dijital Reklam ve Pazarlama
MEGE BİLİŞİM LTD. ŞTİ.
Reşitpaşa Cad. Altıntaş İş Merkezi No:55/40-41 Avcılar

+90(212) 4228370
+90(555) 9770404
bilgi@megesoft.com.tr