İş & Çözüm Ortaklarımız

MEGESOFT, Web Tasarım ve  Geliştirme, Hosting, Seo, Sem, Dijital Pazarlama ve Reklam gibi hizmetlerinde yeni nesil ajanslar olarak kendisini ve müşterilerini geliştirecek, faydasına olacak her türlü iş ve çözüm ortaklığına açıktır.

GOOGLE

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Megesoft ve Google AdWords işbirliği sayesinde hepsi mümkün.

PRESTASHOP

Prestashop altyapısı ve mevcut teknolojileri kullanarak oluşturduğumuz E-Ticaret Paketleri, her kopyası binlerce dolara satılan, yarı profesyonel yazılımlar içermez. Satın alacağınız paketler dünya üzerinde kendini kanıtlamış ve 160 ülkede aktif olarak binlerce mağazada kullanılmaktadır. Dünya genelinde 120.000 den fazla e-mağaza tarafından tercih edilmiştir. 2 Yıl üst üste farklı dallarda dünyanın en iyi e-ticaret çözümü ödülleri almıştır.


NATRO

Sunucularımız web hosting sektöründe öncelikle Türkiye ‘de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olan NATRO Datacenter ‘da barındırılmaktadır.


GODADDY

Dünyanın en büyük alan adı kayıt kuruluşu olan GODADDY 13 milyon müşteriye 60 milyon alan adının yönetimi ile hizmet vermektedir.


CLOUDFLARE

Dünyanın önde gelen içerik dağıtım ağı (CDN) ve online güvenlik servislerinden CloudFlare içerik dağıtım hizmetinden yararlanarak web sunucularımız üzerindeki yük ve trafikleri azaltıp, çalışan servislerimiz ile erişim sürelerinde inanılmaz artışlar yakalanmaktadır. MEGESOFT ‘tan almış olduğunuz tüm hizmetlerde Cloudflare servislerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.


TÜM BANKA SANAL POSLARI

Visa ve Mastercard özellikli tüm bankaların debit ve kredi kartlarına uyumlu sanal pos.


BKM EXPRESS

BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. Tüketiciler BKM Express ile kart bilgilerini e-ticaret sitesi ile paylaşmadan direkt BKM sistemleri üzerinden yaparlar. Böylelikle herhangi bir güvenlik riski ile karşı karşıya kalmazlar. Bunun yanı sıra kart bilgilerini sisteme kaydedebildikleri için alışverişlerini daha hızlı gerçekleştirebilirler. BKM Express üye işyerlerinin de daha fazla müşteriye ulaşmasına katkı sağlar. BKM Express hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…


PAYPAL

1998 Yılında kurulan PayPal, e-ticaret sitelerine sanal pos ve ödeme hizmeti sağlayan ve dünya genelinde 190 ülkede faaliyet gösteren bir kuruluştur. PayPal ‘ın diğer ödeme sistemlerine göre farkı sadece tek çekimli ödeme almasıdır. PayPal sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…


PAYU

Dünyanın önemli markaları ile çalışan PayU; e-ticaret firmalarının en önemli iş ortaklarından biri. PCI DSS ve SLL sertifikalı ödeme sayfaları, taksitli sanal POS çözümleri, gelişmiş güvenlik (fraud) filtreleri, 7/24 sahtecilik izleme ekibiyle; Türkiye’nin önde gelen bankaları, MasterCard ve Visa ile yaptığı işbirlikleriyle, e-ticaret sektörüne yenilikçi bir ödeme anlayışı getiriyor. Detaylı bilgi almak için tıklayınız…


İPARA

iPara, e-ticaret sitelerinin bankalardan sanal pos almasına gerek kalmadan müşterilerine kredi kartı ile peşin ya da taksitli satış yapabilmelerini sağlayan bir ödeme sistemidir. Gittigidiyor.com ‘un kurucularının hayata geçirdiği ve 11 yıllık bilgi birikimi ile kurulan iPara tüm işletmelerin kullanımına açık ilk yerli ödeme sistemidir. Tüketicilerin internetten yaptıkları her alışverişte kredi kartı bilgisi girme gereksinimini ortadan kaldıran iPara sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…


İYZİCO

iyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış bir ödeme alma sistemi yönetim platformudur. “Kolay Ödeme” manasına gelen “Easy Check Out” kelimelerinin kısaltılmış ve Türkçe okunuşa uyarlanmış versiyonu olan iyzico, adından da anlaşılacağı üzere tamamen ödeme sistemlerinde kolaylıklar üzerine kurgulanmış bir dünya yaratmaktadır.


AVANTAJ KARGO

Yurtdışına Online kargo göndermek artık daha kolay ve daha güvenilir. Sadece 3 adımda kargo göndereceğiniz ülke, fiyat ve teslim süresi bazında isteyebilir, Kargo şirketleri arasında karşılaştırma yapabilir, en ekonomik taşıma fiyatlarından yararlanarak kargonuzu gönderebilirsiniz.

Karşılaştırmalı ekran sayesinde sıraladığımız anlaşmalı taşıyıcı firmaları göreceğiniz gibi teslim süresi ve fiyat karşılaştırması yapılabilmektedir. Fiyat karşılaştırması yapabilmek ve uygun fiyat seçeneğini tek bir sayfada görebilmek kişilere hem ekonomik açıdan hem de zaman yönünden büyük avantajlar sağlamaktadır. Kısaca düşünecek olursak burada kazandığınız zamanla farklı ihtiyaçlarınıza yönelebilirsiniz.

Çözüm        Web Geliştirme        E-Ticaret       Seo       Sosyal Medya        Dijital Pazarlama     Bize Ulaşın