Web Geliştirme ve Grafik Tasarım

Web Geliştirme, istediğiniz projeye yönelik, performans sahibi geliştirmeler yapıyoruz.

  • Yüksek Performanslı Kullanıcı Arayüzü Tasarımları
  • Kullanıcı Dostu İşlevsellik
  • Sağlam İçerik Yönetim Sistemleri
  • Entegre Yazılımlar

Benzersiz bir e-ticaret sitesi, yaratıcı tasarım ile oluşan kurumsal alanlar istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. İş odaklı ve yaratıcı fikirlerimizi kullandığımız çalışmalarımızda her geçen gün daha da gelişiyoruz. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Kullanıcı Odaklı Kurumsal Web & Grafik

Web Geliştirme ve Grafik Tasarım | İşletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan grafik tasarımlarını ve web geliştirmesini size özel halde şekillendiriyoruz.

E-Ticaret veya ürün tanıtımı içeren sitelerin slayt, banner, kampanya veya sosyal medya görsel, grafik çalışmaları yapıyoruz.

MEGESOFT | BİZİ ARAYIN : 0212-4228370

İşletmenizi Kitlelere Anlatan Tasarımlar !

Markanızın kurumsal kimliğine en uygun modern, estetik, esnek tasarımlar ve web standartlarında kodlanan arayüzler geliştiriyoruz. %100 SEO uyumlu temel ile sizi yeni müşterilerle tanıştırıyoruz. Reklamcılık ve Dijital Pazarlama sürecini yöneterek kar sağlıyoruz. Telefon, tablet veya tüm farklı ekran boyutlarına uygun esnek ve estetik tasarımlar sunuyoruz. MEGESOFT, siz değerli müşterilerimizi dinler, isteklerini iyi analiz eder, bütçeniz ölçüsünde size bir yol haritası sunar.

Web Geliştirme Projeye Değer Katar

Şirketlerinizin projeleri için gerekli olan geliştirmeler değer katacaktır. Gelişen teknoloji ve zamanın gereksinimlerinin gerisinde kalmamalısınız.

Tasarım Siteler İçin Çok Önemlidir

Web Tasarım Multi Disipliner Bir Süreçtir… Tasarımın Önemi Mobil Tasarımın Önemi Sitenizin kurumsal kimliğini internet üzerinden sağlıyor iseniz; mobil üzerinden sitenizi tasarlıyoruz.

Web Tasarım ve Pazarlama

Profesyonel Web Geliştirme

Profesyonel olarak web geliştirme gereksinimiz olan projelerin yönetimi yapıyoruz!

Web Tasarım Fiyatları

Grafik Çalışmaları

Reklam veya ürün tanıtımları için siteleriniz de bulunması gereken grafiklerin tasarımı…

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları

Tasarım ve grafik çalışmaları için bizimle iletişime geçin!

En İyi Fiyatlarla Kurumsal Web Siteniz Olsun !

Hep Açık Hep Hızlı | Desteksiz Olmaz | İçerik Yönetimi | Aranınca Bulunun
Gelişen Teknolojilere ayak uydurmak, MEGESOFT Kurumsal veya Bireysel Web Tasarım Çözümleri ile çok kolay, beklemeden bulunur olur, müşterilerinize hızlı şekilde ulaşırsınız. İçeriklerinizi yönetir, kolayca güncel kalırsınız. MEGESOFT’un desteğiyle sektörünüzde veya alanınızda hedeflerinize hızla ulaşırsınız.

Görsel ve Tasarımlar >

Sizi Anlatan, Prestij Sağlayan Görseller Tasarlarız !

Seo ve Sem >

Seo ve Sem gibi çalışmalar ile hedeflerinize göre geliştiririz!

Sosyal Medya Çalışmaları >

Sosyal Medya gibi çalışmalarınızı sizin adınıza en iyi şekilde yönetiriz!

Megesoft İle Web Dünyasında Yerinizi Almaya Hazır mısınız?

Şirketimiz Mege Bilişim’in kurucuları, sektörde geçirmiş oldukları 12 yılı aşkın zamanda edindikleri tecrübeyi arkalarına alarak, yeni markası MEGESOFT’u tüm TÜRKİYE’de verdiği kaliteli hizmetiyle bilinir kılmak için 2015 yılında koyulmuşlardır.

Biz yapmakta olduğumuz projeleri uzun soluklu devam eden bir yatırım olarak görüyoruz. İşletmelerin kartvizitten öteye geçmeyen alanlar elde etmelerini değil, büyük bir değer kazanmalarını istiyoruz. Müşterilerimizin bu anlayışımıza uygun olarak çalışmaları kendileri için getirisi yüksek bir karar olacaktır. Profesyonel danışmanlığımız ve uzmanlığımız için bizimle çalışın.

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİ

Tasarlanan web sitelerimizde daha önce hiç içerik tecrübesi olmayan, kişi ve kurumların kolaylıkla yönetebileceği şekilde hazırlanmıştır. MEGESOFT olarak teknik destek ekibimiz sitenizde doğabilecek sorunlara anında müdahale ederek sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan güncelleme yapmanızı sağlayacaktır.

Tasarlanan web sitelerimizde daha önce hiç içerik tecrübesi olmayan, kişi ve kurumların kolaylıkla yönetebileceği şekilde hazırlanmıştır. MEGESOFT olarak teknik destek ekibimiz sitenizde doğabilecek sorunlara anında müdahale ederek sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan güncelleme yapmanızı sağlayacaktır.

Referanslarımız

2015 yılından itibaren Megesoft olarak hizmet vermiş olduğumuz şirketlere işlerimizi referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Megesoft Web Tasarım Hizmet Bölgeleri

İSTANBUL: Avcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Bakırköy, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Halkalı, Küçükçekmece, Silivri’dir. TEKİRDAĞ: Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Marmara Ereğlisi, Şarköy’dür. AYDIN: Nazilli, Kuşadası ilçeleridir. KIRKLARELİ ve Lüleburgaz’a hizmet vermekteyiz. Prestashop E Ticaret ve hosting için tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Seo firması, danışmanlığı, uzmanlığı, dijital reklam ve pazarlama ajansı olarakta hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getiririz.

MEGESOFT | Grafik Tasarım

E-Ticaret-Web Tasarımı-Seo-Dijital Reklam ve Pazarlama
MEGE BİLİŞİM LTD. ŞTİ.
Reşitpaşa Cad. Altıntaş İş Merkezi No:55/40-41 Avcılar

+90(212) 4228370
+90(555) 9770404
bilgi@megesoft.com.tr