SEM – Arama Motorları Pazarlaması

Arama motorları pazarlamasında (SEM) şirketinizin sitesine bir çok ziyaretçiyi istediğiniz bütçe oranında çekersiniz. Ajansımız, firmalarınızın Google Reklamcılığında uzman danışmanlığını yapar.

Error: Contact form not found.

SEM – Adwords, Arama Motoru ve Dijital Pazarlama

SEM yani Search Engine Marketing‘de ana amaç reklam vererek arama motoru sonuçlarında en üst sıralarda çıkmaktır. Megesoft, firmalar için search engine management, google adwords hizmetleri sunan dijital pazarlama ve internet reklamcılığı ajansıdır. MEGESOFT,  Google Reklam ve Dijital Pazarlama İçin …
BİZİ ARAYIN : 0212-4228370

SEM-Dijital Pazarlama İle Avantajlı Olun‎ !

Hızlı ve Hemen | Çözüm MEGESOFT | Kampanya Yönetimi | Hemen Bulunun
Hızla Büyüyen Dijital Dünyada MEGESOFT google adwords hizmeti; firmaların reklamcılık faaliyetlerinden verim almalarını sağlamaktadır. MEGESOFT’un desteğiyle SEM-Dijital Pazarlama Kampanyalarınızı uzman şekilde yönetin.

Google Adwords Nedir?

İnternet reklamcılığı denildiği zaman akla genel olarak firmaların ürün ve hizmet tanıtımlarını internet üzerinde gerçekleştirmeleri gelmektedir. Bunun için firmaların kaliteli ve özgün içerikli web siteleri tasarlatmaları gerekmektedir. Ancak en az onun kadar önemli olan internet üzerindeki arama motorlarında yeteri kadar etkin olup olmadığı konusu da firmaların internet üzerindeki reklamlarının etkinliğini yakından ilgilendirmektedir.

Neden Google’a Reklam Vermeliyiz?

Google adwords hizmeti sayesinde belirli bir bölge kapsamında veya ülke genelinde arama motorunda reklam hizmeti sunulmaktadır. İnternet üzerindeki arama motorlarında etkin reklam hizmetlerinin sunulması için verilen hizmet kısa adı ileSem olarak adlandırılmaktadır. İngilizce açılımı Search Engine Marketing olan arama motorlarında pazarlama yönetimi şirketlerin ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmalarını sağlamaktadır.

profesyonel-tasarim

Adwords Kazandırır

Adwords Çalışmaları ile Reklam Hizmetleri,
Dijital Pazarlama ile Kar Edersiniz !

web-pay

SEM – Dijital Reklamcılık

SEM ve Dijital Pazarlama İle, Ziyaretçi Çekerek
Yoğun Bir Trafik Elde Edersiniz!

Kampanyalar Yapın

İnternet Reklamcılığıyla, Kampanyalarınızı Hemen
Duyurursunuz!

Google Adwords İle Kazanın

Web Sitenizin,
Google Adwords Kampanyalarını Yönetiriz !

Profesyonel web tasarımları ile işletmelerinizin sitesi daha çok ziyaret edilir. En uygun fiyatları almak için bizimle iletişime geçin…

Dijital Pazarlama ve İnternet Reklamcılığı İçin Uzman Çözümlerimiz Var !

Ürün veya hizmetinizi pazarlamak istiyor olabilirsiniz, firmanızın, şirketinizin, markanızın kitleler tarafından bilinir olmasını istiyor da olabilirsiniz. Dijital Pazarlama, İnternet Reklamcılığı kısa adıyla SEM bunun için var. MegeSoft, Google Adwords yönetimi ve diğer internet reklamcılığı çözümleri için bizi arayın…

Ürün veya Hizmetinizi Tanıtın >

Ürün veya Hizmetinizi İstediğiniz Bölgeye Hemen Tanıtın !

Neden Google >

Neden Google’a Reklam Vermeliyiz?

Ürünlerinizi Pazarlayın >

Ürünlerinizi Reklamlarla Hemen Pazarlayın, Markanız Büyür, Bir Çok Müşteriniz Olur!

Megesoft İle Online Mağazanızı Hemen Açın

Şirketimiz Mege Bilişim’in kurucuları, sektörde geçirmiş oldukları 12 yılı aşkın zamanda edindikleri tecrübeyi arkalarına alarak, yeni markası MEGESOFT’u tüm TÜRKİYE’de verdiği kaliteli hizmetiyle bilinir kılmak için 2015 yılında koyulmuşlardır.

Biz yapmakta olduğumuz projeleri uzun soluklu devam eden bir yatırım olarak görüyoruz. İşletmelerin kartvizitten öteye geçmeyen alanlar elde etmelerini değil, büyük bir değer kazanmalarını istiyoruz. Müşterilerimizin bu anlayışımıza uygun olarak çalışmaları kendileri için getirisi yüksek bir karar olacaktır. Profesyonel danışmanlığımız ve uzmanlığımız için bizimle çalışın.

Web Tasarım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM Yönetimi
Google AdWords-Reklam
Online İtibar Yönetimi
Dijital Reklamcılık ve Pazarlama
Mutlu Müşteri
MEGESOFT | SEM-ARAMA MOTORLARI PAZARLAMA
Referanslarımız

2015 yılından itibaren Megesoft olarak hizmet vermiş olduğumuz şirketlere işlerimizi referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Megesoft Web Tasarım Hizmet Bölgeleri

İSTANBUL: Avcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Bakırköy, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Halkalı, Küçükçekmece, Silivri’dir. TEKİRDAĞ: Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Marmara Ereğlisi, Şarköy’dür. AYDIN: Nazilli, Kuşadası ilçeleridir. KIRKLARELİ ve Lüleburgaz’a hizmet vermekteyiz. Prestashop E Ticaret ve hosting için tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Seo firması, danışmanlığı, uzmanlığı, dijital reklam ve pazarlama ajansı olarakta hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getiririz.

MEGESOFT | SEM

E-Ticaret-Web Tasarımı-Seo-Dijital Reklam ve Pazarlama
MEGE BİLİŞİM LTD. ŞTİ.
Reşitpaşa Cad. Altıntaş İş Merkezi No:55/40-41 Avcılar

+90(212) 4228370
+90(555) 9770404
[email protected]